Žofie

Ty budeš hravá.

Získala jsem jméno Žofie! Patřím mezi ty výraznější kousky z kolekce. Tón v tónu modré, skoro jako z klasické džínoviny, ale mnohem měkčí a pohodlnější. Samozřejmě mám také kapsy, a to rovnou tři – dvě po stranách a jednu vpředu na hrudi. Abych se ti dobře oblékala, mám v boku skrytě všitý zip a dva knoflíky. Sednu úplně každému typu postavy. Díky mašlím si mě totiž můžeš uvázat, jak je libo. Dokonce i nohavice je možné ohrnout.

Modelky mají na sobě: 
Vivien měří 176 cm (M/L), Adéla měří 172 cm (XS/S) a Nikol měří 155 cm (XS/S).

Vyberte Velikost
Tabulka velikostí
1 990
vlna

Žofie jsou lacláče pomalu a lokálně vyrobené z bavlněného materiálu podobného džínovině, který byl vyroben přímo na míru.

 

Skládá se z 97 % z vysokogramážní bio bavlny a ze 3 % z elastanu.

Per ji na šetrných 30 stupňů, žehli maximálně na 110 stupňů. Nedávej prosím do sušičky a nepoužívej bělidla. Pokud ji dopřeješ péči v čistírně, požádej o šetrné chemické čištění. Potisk cedulky nežehli!

 

Jaká je správná velikost:

Je opravdu důležité se pečlivě přeměřit a srovnat své míry s čísly v tabulce velikostí. U každého kousku najdete také údaje o modelce, která má oblečení na sobě. Kromě fotek jsou u jednotlivých kousků k dispozici i videa, díky kterým přesně uvidíte, jak velikosti skutečně vypadají.

Volné laclové kraťasy se zipem v boku a s možností variabilního uvázání ramínek

Jaká velikost bude ideální?

  obvod pasu

obvod nejširší části
stehna

délka nohavice přední délka laclu přední šíře laclu
XS - S 77 cm 74 cm 42 cm 21 cm 28 cm
M - L 93 cm 80 cm 46 cm 24 cm 31 cm
tabulka velikostí