Taška Ariel

Bezedná taška s volánky je jednoduše láska!

Ariel Vám může dělat společnost takřka kdekoliv. Můžete ji vynést například do školy, do práce, na jógu, na cesty, či na pláž. Díky její prostorné velikosti do ní schováte spoustu potřebných věcí. Nemusíte se bát, že je v ní budete složitě hledat. Pro jejich lepší organizaci je uvnitř všitá praktická kapsa na mobil a peněženku a hned několik poutek. Na jednom z nich je již zavěšena kruhová karabina na svazek vašich klíčů. Jelikož má Ariel čtyři ucha ve dvou délkách, můžete jí nosit na dva způsoby - přes rameno a nebo do ruky. Ucha jsou ušitá dvojitě z pevných stuh, takže se nekroutí jako u obyčejných plátěnek. Navíc jsou uvnitř všité dvě stuhy, díky kterým můžete tašku zavázat na mašli. 

 

Vyberte Velikost
Tabulka velikostí
1 890
vlna

Ariel je prostorná taška s volánky ušita na Moravě z pevného materiálu.

Skládá se z 54% bavlny a z 46% tenclu. 

Prát ji můžete naruby v pračce na šetrných 30 stupňů a žehlit maximálně na 110 stupňů. Před praním odepněte karabinku. Nedávej prosím do sušičky a nepoužívej bělidla. Pokud ji dopřeješ péči v čistírně, požádej o šetrné chemické čištění. Potisk cedulky nežehli!

Jaká je správná velikost:

Je opravdu důležité se pečlivě přeměřit a srovnat své míry s čísly v tabulce velikostí. U každého kousku najdete také údaje o modelce, která má oblečení na sobě. Kromě fotek jsou u jednotlivých kousků k dispozici i videa, díky kterým přesně uvidíte, jak velikosti skutečně vypadají.

Taška s volánky

Jaká velikost bude ideální?

   VÝŠKA ŠÍŘKA HLOUBKA DÉLKA UCH
ONESIZE 36 cm 40 cm 13 cm 32 / 60 cm