Doprava a balení

Kdy a jak vám zboží doručíme?

Všechny naše balíčky vyzvedne Zásilkovna. Pokud si vyberete třeba DPD, stejně vám první napíše e-mail Zásilkovna.  Naše LACL kousky máme skladem, pokud není uvedeno jinak, takže většinou balíčky odesíláme ihned po uhrazení objednávky. Faktura vám dorazí online po vyzvednutí balíčku. 

  • Zásilkovna na pobočku: 80 kč
  • DPD nebo jiný kurýr: 100 kč

 

Balení

#LACLove zásilky jsou opečovávané stejně jako samotné kousky. Záměrem je, aby vám vaše objednávka dělala radost už ve chvíli, co se vám dostane do rukou. Oblečení je složeno a zabaleno do papírové krabičky v potištěném hedvábném papíru

 

Kam zaslat zboží zpět a jak?

Netrefili jste se do své velikosti nebo to zkrátka není 100% #LACLove? Nic se neděje. Máte celé dva týdny na výměnu zboží, či vrácení peněz, a to bez udání důvodu. Podmínkou je, že zboží vrátíte zpět v původním stavu, tedy nenošené, neprané a neponičené. Zboží pečlivě zabalte a přineste na jakoukoliv Zásilkovnu. Tam stačí nadiktovat kód ID: 94958170, obsluha vám vygeneruje štítek a balíček se vrátí nám. Cena za vrácení zboží je 69 Kč a odečteme vám ji z refundované částky. Do balíčku nezapomeňte přiložit tyto údaje: jméno a příjmení, číslo objednávky, důvod vrácení produktu, e-mail a telefon. Tyto informace nám předtím zašlete na email tvuj@lacl.cz. Pro podrobnější info mrkněte do obchodních podmínek. Formulář pro odstoupení od smlouvy najdete ZDE.

Přišel vám LACLový kousek s vadou? Napiště nám to prosím na email tvuj@lacl.cz. Zboží poté prosím zabalte a přineste na jakoukoliv Zásilkovnu. Tam stačí nadiktovat kód ID: 94958170, obsluha vám vygeneruje štítek a balíček se vrátí nám. Nezapomeňte do zásilky vložit vyplněný reklamační formulář, který najdete TADY.