Časté otázky

Jak si vybrat správnou velikost?

Je opravdu důležité pečlivě se přeměřit. Vyhnete se tak případné výměně velikosti. U každého kousku jsou na webu přesné míry, ale také údaje o modelce, která má kousek na sobě. 

 

Jak mám věci vyměnit nebo vrátit?

Netrefili jste se do své velikosti, nebo to zkrátka není 100% #LACLove? Nic se neděje. Máte celé dva týdny na výměnu zboží či vrácení peněz, a to bez udání důvodu. Podmínkou je, že zboží vrátíte zpět v původním stavu, tedy nenošené, neprané a neponičené. Zboží pečlivě zabalte a přineste na jakoukoliv Zásilkovnu. Tam stačí nadiktovat kód ID: 94958170, obsluha vám vygeneruje štítek a balíček se vrátí k nám. Cena za vrácení zboží je 69 Kč a odečteme vám ji z refundované částky. Do balíčku nezapomeňte přiložit tyto údaje: jméno a příjmení, číslo objednávky, důvod vrácení produktu, e-mail a telefon. Tyto informace nám zašlete na email tvuj@lacl.cz. Pro podrobnější info mrkněte do obchodních podmínek. Formulář pro odstoupení od smlouvy najdete ZDE.

Přišel vám LACLový kousek s vadou? Napiště nám to prosím na email tvuj@lacl.cz. Zboží poté prosím zabalte a přineste na jakoukoliv Zásilkovnu. Tam stačí nadiktovat kód ID: 94958170, obsluha vám vygeneruje štítek a balíček se vrátí k nám. Nezapomeňte do zásilky vložit vyplněný reklamační formulář, který najdete TADY.

 

Jak se o #LACLove kousky starat?

U každého kousku jsou podrobné informace, jak na webu, tak na cedulce. V základě ale platí šetrné praní, nepoužívat bělící přípravky a nedávat do sušičky. Potisk cedulek nežehlete přímo. Celá kolekce je vyrobená z přírodních materiálů, které se přirozeně po prvním vyprání malinko vysráží. Finální míry po vyprání jsou uvedeny v tabulce velikostí.

 

Jaký je původ produktu?

Látky jsou z vysoce kvalitních materiálů od evropských výrobců, a to především z Itálie. Známe jejich zdroj, vznik i pracovní podmínky v tamní továrně. Ostatní komponenty jsou nakoupeny a vyrobeny v Čechách. Střihy navrhla designérka Markéta Kaplanová. Každý kousek je ušit švadlenkami v ČR. Vše vzniká pomalu, poctivě a férově. Všichni zaměstnanci mají za svou práci odpovědné ohodnocení. 

 

Proč je cena vyšší?

Cena se odvíjí od skutečné hodnoty a férovosti produktu. Kolekce vznikají jako limitované edice, tedy v omezeném počtu. Každý kousek projde několika šikovnými rukami, včetně počáteční výroby látky, která je vyrobená a barvená na míru. Produkty se šijí u nás a právě lokálnost je pro značku důležitá. Děkujeme, že upřednostňujete kvalitu nad kvantitou a že vás zajímá, co a kdo za Laclem stojí.